Papatya Çayının Bilime Göre 10 Faydası

Baharda açarak yaz aylarının habercisi olan papatyalar, sarı ve beyaz renkleriyle görenlerin içini ferahlatmasının yanı sıra aynı zamanda bir şifa kaynağıdır. Antik Mısır döneminde ve sonrasında özellikle sakinleştirici etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan papatya çayı faydalarına ve olası zararlarına gelin yakından bakalım.

LDL Kolesterol Nedir? Düşüklüğü ve Yüksekliği

Kolesterol, vücudumuzun ihtiyacı olan bir yağ türüdür ve bunu damarlar içinde taşıyan da LDL kısaltması ile bilinen bir lipoproteindir. Halk arasında kötü kolesterol olarak bilinen LDL kolesterol oranının artması pek çok hastalığın habercisi olabilir. Gelin LDL kolesterol nedir, düşüklüğü ve yüksekliği ne anlama gelir gibi merak edilen soruları tüm detaylarıyla inceleyelim.

Üniversite sınavı ne zaman? 2023 YKS sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak?

Yeni yılın başlaması ile birlikte 2023 yılı sınav takvimi ve Üniversite sınavı ne zaman? Oldukça merak ediliyor. Özellikle YKS sınavına katılacak olan adaylar tarafından Üniversite sınavı ne zaman? Sorusu merak konusu haline geliyor. Peki, Üniversite sınavı ne zaman? 2023 YKS sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak?

Fatma Girik ölümünün 1’inci yıl dönümünde sevenleri ve dostları tarafından anıldı! Nur Sürer gözyaşlarına hakim olamadı

Sinema Sanatçısı ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik ölümünün 1’inci yıl dönümünde, sevenleri ve sanatçı arkadaşları tarafından Şişli Belediyesi Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Evi’nde anıldı. Girik’in 37 yıllık dostu Nur Sürer kürsüde gözyaşları içinde yaptığı konuşmada, “İkimiz de biraz serseriydik. Onun bir minibüsü vardı. Birlikte sabah çıkıp çalışacağımız köye giderdik. Kadir İnanır çok sinirlenirdi bize. ‘Kadın başınıza minibüslerle gidiyorsunuz geliyorsunuz köye’ filan diye” dedi.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon çıkacak mı?

Ekranların sevilen dizisi Behzat Ç. serisinin yeni internet dizisi olan Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Merak ediliyor. Merakla beklenen ilk sezonun tamamlanması ile birlikte akıllarda Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Sorusu yer aldı. Peki, Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Behzat Ç. Çekiç ve Gül 2. sezon çıkacak mı?

elfbar5000.net vozol5000.com