En İyi Christian Bale Filmleri

Pek çok hayrana göre en başarılı Batman performanslarından bir tanesini sergileyen Christian Bale, uzun oyunculuk kariyeri boyunca pek önemli filmde rol aldı ve kariyerini sayısız ödülle taçlandırdı. Oyuncunun hayranları için tekrar tekrar izlemek isteyecekleri IMDb puanlarına göre en iyi Christian Bale filmlerinden bazılarını listeledik.

En İyi İngiliz Polisiye Dizileri Önerileri

Aksiyon, suç ve polisiye dizileri ile pek çoğumuz Amerika yapımları sayesinde tanıştık ama İngilizlerin de bu konuda hiç fena olmadıklarını söyleyebiliriz. Kendine has daha gizemli ve heyecanın da bir an olsun düşmediği tarzı ile dikkat çeken en iyi İngiliz polisiye dizilerinden bazılarına ve izleyiciye sundukları hikayelere gelin yakından bakalım.

En Sürükleyici Aksiyon Filmleri Önerileri

Macera dolu hikayeleriyle heyecanın bir an olsun dinmediği aksiyon filmleri pek çok izleyicinin favori türleri arasında liste başı durumda. En iyi aksiyon filmlerini arıyorum ama ne izlemeli bir türlü bulamıyorum diyenler için koltuklarınıza sıkı sıkı yapışarak izleyeceğiniz en sürükleyici aksiyon filmlerinden bazılarını listeledik ve kısaca izleyiciye sundukları hikayelerinden bahsettik.

vozol 10000 vozol 12000 vozol 12000 vozol 10000 vozol puff dizipal