Ankara’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Ankara’da okullar tatil olacak mı?

Türkiye’nin birçok bölgesinde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle Ankara’da okullar tatil mi? Sorusu merak ediliyor ve internet üzerinde araştırılıyor. Yurt genelinde birçok öğrenci tarafından okulların son durumu araştırılıyor. Peki, Ankara’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi Ankara’da okullar tatil olacak mı?

Uyarı üstüne uyarı geliyor! İstanbul’da kar yağışı için gözler yarın sabaha çevrildi

İstanbul Valiliği, AKOM ve İSKİ’nin uyarılarının ardından İstanbul’da beklenen kar yağışı için teyakkuza geçildi. Ekipler önlemlerini alırken pazar günü sabah saatlerinden itibaren soğuk havanın etkisine girecek İstanbul’da, Perşembe gününe kadar aralıklarla kar yağışı bekleniyor.

Pazartesi okul yarım gün mü? 6 Şubat Pazartesi okullar tam gün mü, yarım gün mü?

Yarıyıl tatilinin sona ermesi ile birlikte 6 Şubat tarihinde başlayacak olan yeni döneme dair Pazartesi okul yarım gün mü? Sorusu merak ediliyor ve öğrenciler başta olmak üzere internet üzerinde araştırılıyor. Peki, Pazartesi okul yarım gün mü? 6 Şubat Pazartesi okullar tam gün mü, yarım gün mü?

Kar tatili olacak mı? 6 Şubat Pazartesi günü okullar kar nedeniyle tatil edilecek mi?

İstanbul’da 6 Şubat günün beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle birçok öğrenci ve veli Kar tatili olacak mı? Sorusunu merak ediyor. Bu nedenle 6 Şubat Pazartesi günü okullar kar nedeniyle tatil edilecek mi? Sorusu en çok araştırılan konular arasında yerini alıyor. Peki, Kar tatili olacak mı? 6 Şubat Pazartesi günü okullar kar nedeniyle tatil edilecek mi?

İzlanda soğukları geliyor, İstanbul’da salı gecesi göz gözü görmeyecek

Yurt genelinde havalar iyiden iyiye soğurken meteorolojik kaynaklardan yeni bir uyarı geldi. Yarından itibaren Türkiye’nin İzlanda soğuklarını yaşamaya başlayacağını belirten uzmanlar, Ankara’da pazartesi akşamı, İstanbul’da ise salı gece saatlerinde kar görüleceğini kaydetti.

elfbar5000.net vozol5000.com