Emel Müftüoğlu yıllar sonra itiraf etti: Sesini kıskandığım için Sertap Erener’e kezzaplı çay önerdim

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programına konuk olan şarkıcı Emel Müftüoğlu, bir dönem öfke kontrolünün olmadığını ve kıskançlık krizleri yaşadığını anlattı. Yıllar önce Sertap Erener’i kıskandığını söyleyen Müftüoğlu, “Sesini kıskandığım için ona kezzaplı ana çayı tavsiye etmiştim” dedi.

Emel Müftüoğlu yıllar sonra itiraf etti: Öfke kontrolüm yoktu, eşim beni her gün karakoldan topladı

Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programının bu haftaki konuğu başarılı sanatçı Emel Müftüoğlu oldu. Bir dönem öfke kontrolü olmadığını ve avukat eşinin her gün kendisini karakoldan topladığını söyledi. Karakolluk olduğu bir olayı da anlatan Müftüoğlu, “Trafikte bir kadını dikkatli olması için uyardım, bana küfredince saçından tutarak arabadan çıkardım” dedi.

AVM’de korkunç olay! Ayağı yürüyen merdivene sıkışan küçük çocuğun 3 parmağı koptu

İstanbul Şişli’de ailece gittikleri bir alışveriş merkezinde, yürüyen merdivene ayağı sıkışan 7 yaşındaki çocuğun üç parmağı koptu. Hastaneye götürülen çocuk ameliyata alınırken, kopan parmaklara merdivenin sökülmesiyle ulaşıldı. Olayla ilgili taksirle yaralama suçundan soruşturma başlatıldı.

Ağzına aldığı iğneyi hapşırınca yuttu, toplu iğne midesinden çıkartıldı

Ağzına aldığı iğneyi hapşırınca yuttu, toplu iğne midesinden çıkartıldı Türbanını bağlarken hapşırınca, ağzındaki iğne midesinden çıkarıldı Keçeci, “Bir hapşırmayla yuttum, kesinlikle ağızlarına almasınlar” Gaziosmanpaşa’da yaşayan 2 çocuk annesi 45 yaşındaki Semiha Keçeci, acelesi olduğu…

Bebeklerde bağırsak felcine dikkat: “Bebeğim ölüyor zannettim”

Bebeklerde bağırsak felcine dikkat: “Bebeğim ölüyor zannettim” Uzmanlar uyarıyor: “Bebeklerde geçmeyen kabızlığa dikkat” “Bağırsakları taş gibi oldu, gelişmiyordu şu an iyi” Çocuklarda doğumsal rahatsızlıklar arasında yer alan bağırsak felci olarak bilinen “hirschsprung”un çoğu zaman kabızlık…

Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ateş Kuşları 3. bölüm fragmanı izle! Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanı!

ATV ekranlarında yayınlanan Ateş Kuşları dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı seyirciler tarafından merak ediliyor. Ateş Kuşları 3. bölüm fragmanı izlemek isteyen izleyiciler Ateş Kuşları yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Peki, Ateş Kuşları 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

elfbar5000.net vozol5000.com