Beklenen gün geldi! TOGG fiyatı belli oldu!

Bir rüya daha gerçek oluyor. Türkiye’nin yerli ve milli otomobili TOGG sonunda satışa sunuluyor. Yaklaşık olarak 2 yıl önce başlayan yolculukta artık sona gelindi. Türkiye’nin ilk elektrikli otomobili TOGG bu ay itibariyle ön siparişe sunuluyor.

TOGG’un mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek olan ön siparişler sonrası ilk teslimatlar önümüzdeki ay yani Mart’ta gerçekleşecek. Şimdilik ilk siparişler için kaç adet stok olduğu netleşmiş değil. En korkulan şey ise TOGG’un karaborsaya düşmesi.

Malum şu anda sıfır otomobiller karaborsa bir şekilde satılıyor. Yani bayiye gidip sıfır bir otomobil alma şansınız çok düşük. Genel olarak sıfır otomobilleri ikinci el olarak sıfır fiyatından daha pahalıya satın alabiliyorsunuz. Hükümetin bu durumun önüne geçmek için yaptığı hamleler de işe yaramadı ne yazık ki.

Şimdi ise aynı durumun TOGG’un başına gelmesinden korkuluyor. Peki TOGG fiyatı için belirlenen etiket ne kadar? Bilindiği üzere en baştan beri TOGG’un rekabetçi bir etiketle geleceği belirtiliyordu. Lakin bu konuda net bir detay yoktu.

Yorum yapın

bypuff.com vozol stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com